MOODULMAJA MODERN 27m2


Moodulmaja Modern:

Moodulmaja Modern on meie uus toode, mida meilt on võimalik tellida originaalprojekti kujul või ka väikeste modifikatsioonidega. Originaallahendusega moodulisse on sisseehitatud köögimööbel koos tehnikaga, paigaldatud soojaveeboiler, wc, dushisüsteem ja põrandaküte. Meie moodulmajade projekte saab Teie soovide järgi muuta, kujundamaks täiesti uusi ja omanäolisi lahendusi.

moodulmajad


Pinskomi 27m2 moodulmaja Modern läheks Saksamaale ühe sisustuspoe näidiseks. Virtuaaltuur pandi kokku, et tellija saaks näha ennem välja saatmist, et kas moodulmaja on ehitatud vastavalt lepingunõuetele.
MIKS TEHTI VIRTUAALTUUR MAJAMUDELILE?


Väljavõte majahuvilise emailist
Inimesed tahavad majaostmise protsessis "ära proovida" kuidas konkreetne majamudel ning selle ruumilaotus seest üldse välja näeb.

Virtuaaltuur võimaldab siluda potensiaalsete klientide kõhklusi ja anda edasi reaalse tunnetuse ruumist, mida ükski tavaline pilt ei suuda teha.


Toodad või ekspordid palk-, aia-, element- või moodulmaju?
 Teeme virtuaaltuuri Sinu valmisehitatud majadest, saunadest või aiamajadest üle Eesti, mis aitavad näitada majamudeleid reaalsuses (mitte renderdatud piltidena) ning siluda potensiaalsete klientide kõhklusi.  Lisaks paneme kokku virtuaaltuuri Sinu tootmisruumidest, mis on suurepärane võimalus veenda uusi edasimüüjaid eksporditurgudel, et Sa suudad tarnida ning ei tooda põlve otsas.

KÜSI VIRTUAALTUURI PAKKUMIST!