MIKROMAJA KUUBIKMIKROMAJA KUUBIK KONSEPTSIOON


KUUBIK on "pane ise kokku" mikromaja, mis sobib ideaalselt näiteks aeda töötoaks või suvel külaliste majutuseks. Mikromaja välismõõdud on 3*3 meetrit ning siseruumi pindalaga ca. 7 m2.

Kuubiku saab osta paketina, kus kõik vajalikud konstruktsiooniks vajalikud materjalid (prussid, terassilauad, voodrilauad jms.) on juba eelnevalt õigesse mõõtudesse lõigatud ning mikromaja saab instruktsiooni abil kokku panna 1-2 päevaga (sõltub inimeste arvust) kasutades peamise tööriistana head akudrelli ja kruve.

Ehitusluba Kuubiku püstitamiseks ei ole vaja.  Endal tuleb ettevalmistada sõltuvalt maapinna tüübist kas vai- või postvundament ning juurde tuleb eraldi soetada vastavalt enda soovidele aknad-uksed ning soojutus- ja katusekattematerjal. Kuubiku välisvoodri saab värvida täpselt oma soovide järgi.
  

MIKS TEHTI VIRTUAALTUUR MAJAMUDELILE?


Väljavõte majahuvilise emailist
Inimesed tahavad majaostmise protsessis  "ära proovida" kuidas konkreetne majamudel ning selle ruumilaotus seest üldse välja näeb. 

Virtuaaltuur võimaldab siluda potensiaalsete klientide kõhklusi ja anda edasi reaalse tunnetuse ruumist, mida ükski tavaline pilt ei suuda teha.


 

MIKROMAJA ASUKOHT
Toodad või ekspordid palk-, aia-, element- või moodulmaju?
 Teeme virtuaaltuuri Sinu valmisehitatud majadest, saunadest või aiamajadest üle Eesti, mis aitavad näitada majamudeleid reaalsuses (mitte renderdatud piltidena) ning siluda potensiaalsete klientide kõhklusi.

KÜSI VIRTUAALTUURI PAKKUMIST!Lisaks paneme kokku virtuaaltuuri Sinu tootmisruumidest, mis on suurepärane võimalus veenda uusi edasimüüjaid eksporditurgudel, et Sa suudad tarnida ning ei tooda põlve otsas.


KLIENTIDE TAGASISIDE

virtuaaltuuri tegemine