Virtuaaltuur on hea tasuvusega investeering.


Piltidelt nähtu, hind ja asukoht on peamised määravad kriteeriumid, mille alusel tehakse otsuseid, kas broneerida konkreetseid ruume või minna vaatama konkreetset kinnisvaraobjekti.

virtuaaltuur airbnb üürikorterile

Piltide kvaliteet on äärmiselt oluline, kuna see määrab ära mitu inimest Sinuga ühendust võtab ehk konversioonimäära.  Kui 100-st inimesest võtab Sinuga ühendust 5, siis konversioonimäär on 5%. Majutustööstuse ning ruumide rentimise puhul on see keskmiselt ca. 2-3%. See on madal, kuna inimesed käivad läbi ennem mitmeid pakkumisi, uurivad ja võrdlevad pakutavaid objekte lähemalt ning alles hiljem teevad otsuse.

Virtuaaltuuri kasutamine on osutunud üheks parimaks konversioonimäära tõstjaks ja rahavoogude kasvatajaks kinnisvaraobjekti turundamisel.  Näiteks meie ühe kliendi Mäeotsa Puhketalus kasvas konversioonimäär 53% pärast virtuaaltuuri kasutusele võtmist. Teisisõnu järelpäringute, telefonikõnede ning vormi täitmiste arv kasvas 53% kui tavapildid vahetati välja temaatiliste virtuaaltuuride vastu sama arvu külastajate pealt. Nõmmebaasi puhkekeskus Pärnumaal sai 3 korda rohkem järelpäringuid  suvepäeva pidamise kohana pärast väga selge kommunikatsiooni üles ehitamist (kõik tulemused mõõdetud Google Analüütikas, numbrid ei ole võetud laest).

virtuaaltuurid

Selline muutus tuleb avatusest. Virtuaaltuur annab hoopis teistsuguse kogemuse ja parema ülevaate Sinu pakutavatest ruumidest, raske on midagi varjata külastajate eest, ning läbi suurema avatuse kasvab usaldusväärsus Sinu kinnisvaraobjekti vastu. Ning usalduse kasv panebki külastajad tegutsema.


Oot, aga kust see tasuvus tuleb?

Kui tuleb sisse rohkem järelpäringuid ning broneeringuid, siis tekib juurde rohkem rahavoogu - sõltuvalt Sinu keskmisest müügist võib virtuaaltuur ära tasuda ennast juba 1 kuul. Näiteks kui üürid välja peosaali koos majutusega 350 EUR ööpäevas, ning virtuaaltuur maksab 30 EUR / kuus, siis 53% rohkem järelpäringuid igakuiselt annab väga hea ROI. 

Virtuaaltuur turundusmaterjalina on nagu finantsvõimenduse kasutamine kinnisvara ostmisel:

  • toob reaalse ajalise ja rahalise kokkuhoiu, kuna pead vähem ise objekt käima näitamas,
  • kasvatab keskmist müüki, kuna rohkematele klientidele on võimalik müüa lisaks järelteenuseid,
  • rohkem müüki toob kõrgema kinnisvarainvesteeringu tasuvuse, ning võimaldab vara bilansis üles hinnata suuremate rahavoogude baasil.

kinnisvara rahavoogude kasvtamine
Samas on virtuaaltuurist vähe kasu, kui seda ei jõua vaatama rohkem inimesi ning väga täpselt õige sihtgrupp. Parimad tulemused oleme saavutanud müükide kasvus kui oleme kokku pannud Google tasulise ja orgaanilise otsingu, aidanud ümber mõtestada maandumislehed koos väärtuspakkumise õigete elementidega ning kommunikatsioonis kasutusele võtnud virtuaaltuurid.

Teeme interaktiivseid virtuaaltuure

Soovid paremini välja kommunikeerida, mida pakud ning tõsta oma investeeringu tootlust? 

Teeme virtuaaltuuri Sinu peosaalist, puhkemajast, ärihoonetest jne. Uuri lähemalt, kuidas virtuaaltuur lahendab paremini Sinu probleeme ning mida me pakume erinevatele sihtgruppidele.